10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo

10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo

Letos poprvé vytvořili vybraní žáci 9. ročníku dva pětičlenné týmy, které naši školu ve čtvrtek 16.11.2017 reprezentovaly v oblastním kole hry PIŠQWORKY, které se konalo na Střední škole průmyslové, technické a automobilní v Jihlavě. Celkem se oblastního kola zúčastnilo 14 týmů převážně ze středních škol. Pišqworky jsou celostátní soutěží pořádanou neziskovou organizací Student Cyber Games. Jedná se o historicky největší studentskou soutěž v této taktické hře v České Republice. Není to jen jednoduchá hra o tom, kdo si nevšimne pátého symbolu v řadě, ale především logická hra, při níž můžou hráči ukázat svoje strategické myšlení. Důležitý je také týmový duch a nadšení, které našim hráčům rozhodně nechybělo.

Tým nazvaný „Březini“ ve složení Vojta Galovič, Petr Částka, Matyáš Holba, Dan Tesař a Vojta Pertl se umístil na 8. místě a tým „Oťáci“ ve složení Martin Čopák, Matěj Matoušek, Ondra Nevrkla, Ondra Švejcar a Tereza Brossová pak na 12. místě.

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

 

Fotky
10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo 10. ročník Mistrovství škol v pišqworkách – oblastní kolo
Štítky