LVK 2018 - 5. B, 5. C

LVK 2018 - Informace pro 5. B, 5. C

Místo: Hotel Svratka, Na Vyhlídce 41, Svratka 592 02 (www.hotel-svratka.cz; Skiareál –www.skiareal-svratka.cz)

Termín: 21. 1. - 26. 1. 2018 (neděle – pátek)

Odjezd: 21. 1. 2018 v 08:00 hod. od školy – sraz nejpozději v 7:45 hod.!!!
Příjezd: 26. 1. 2018 ve 14:00 hod. ke škole

Vedoucí kurzu: Jan Findejs (findejs.jan@zsobreziny.cz)
Instruktoři a zdravotník: Libor Kucza, Zdeňka Novoveská, Petra Chvátalová, Gabriela Tesařová

Cena:    2 700,- Kč     V ceně je zahrnuto ubytování v bungalovech vedle hlavní hotelové budovy, plná penze, pitný režim a doprava.    Je nutné zaplatit do 20. 12. 2017 převodem na účet školy 26138681/0100 (variabilní symbol – rodné číslo žáka).

Důležité: Podmínkou účasti na LVK je bezproblémové chování ve škole (dle doporučení třídní učitelky a výchovné komise). Přihlášky lze odevzdávat do kabinetu TV p. uč. Findejsovi od 16. 11. 2017.

Vlekovné (není zahrnuto v ceně): zvýhodněné jízdné přibližně 200 Kč na den (max. 6 dní lyžování; cena z minulé sezóny); žáci si kupují permanentky dle pokynů instruktorů samostatně v pokladně u vleku – je vhodnější mít menší bankovky
Kapesné: doporučujeme pouze menší obnos peněz – k dispozici bufet se sladkostmi a bar s nápoji

Výzbroj:

• Sjezdové lyže (i s hůlkami!) nebo snowboard (možno si vzít oboje).
  • Ochranná přilba povinná!!!    (na přepravu autobusem sbalená ve „velkém“ zavazadle, ne nikde připnutá na tašku/vak s lyžemi/snowboardem – nebezpečí poškození!!!)

Lyžařský/snowboardový výcvik zvládnou i úplní začátečníci! Nebojte se začít!

Seznam potřebných věcí:

• lyžařská/snowboardová výzbroj svázaná a sbalená ve vaku (bez vaku nebudou lyže/snowboard naloženy do autobusu), lyžařské/snowboardové boty (v tašce na boty nebo ve „velkém“ zavazadle, ne samostatně!!!)
  • oblečení na sjezdovky/snowboard (ochranná přilba, kombinéza nebo oteplovací kalhoty a nepromokavá bunda, čepice pod přilbu, rukavice, sjezdařské brýle,…)
  • celkem alespoň 2x rukavice na sjezdovku, dostatek náhradního prádla na převlečení
  • zimní obuv a oblečení na turistické vycházky, přezutí a oblečení do hotelu/bungalovu, pyžamo, plavky (v ceně 2x návštěva hotelového bazénu), ručník, toaletní potřeby, opalovací krém, sluneční brýle
  • léky (pravidelně užívané, proti nevolnosti v dopravních prostředcích)